Lupina Development przywiązuje uwagę do każdego pracownika z osobna, starając się zapewnić mu indywidualny rozwój i wspierać jego mocne strony. Nasza firma dostrzega potencjał każdej osoby i pragnie być częścią jego podróży do osiągania sukcesów. Lupina Development zapewnia swoim pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia do uzyskania sukcesu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom strefy komfortu za pomocą wysokiej jakości obsługi. Widzimy jasno przyszłość i szukamy osób myślących w podobny sposób i które podzielają nasze aspiracje.

Jeśli czujesz, że powyższy opis zgadza się z Twoimi osobistymi przekonaniami i aspiracjami, skontaktuj się z nami w celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną!

Kogo szukamy:

  • Osób, które rozumieją znaczenie samodzielnego ducha przedsiębiorczości i nie boją się iść naprzód, wyprzedzić markę i zdobyć swoje unikalne miejsce w branży nieruchomości.
  • Ponieważ technologia umożliwiła pracownikom uzyskiwanie informacji z niemal dowolnego miejsca, wymaga to jeszcze większego skupienia się na inkubacji, „burzy mózgów”, dzieleniu się energią i informacją w środowisku biurowym. Podstawy świadomości biznesowej wciąż stoją za każdą wielką organizacją. Szukamy pełnoetatowych, w pełni zaangażowanych autopromocyjnych, pracowitych obecnych i przyszłych supergwiazd.
  • Osoby o podobnych poglądach, które rozumieją, że dzisiejszy rynku wymaga skutecznej komunikacji, umiejętności dostosowywania się do ciągle zmieniającego się środowiska technicznego.
  • Osoby dla której dbanie o atmosferę firmy będzie zadaniem priorytetowym, ponieważ praca w zgranym zespole jest podstawą do osiągania sukcesów.
  • Osób, które podzielają nasze wartości kulturowe i zasady, w tym utrzymanie profesjonalnego stroju, uprzejmych manier, innowacyjnego myślenia, świadomej marki, ciężko pracującej etyki i wyrafinowanych negocjatorów.

AKTUALNIE SZUKAMY

ASYSTENTKA BIURA ZARZĄDU

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: Administracja, Prawo, Ekonomia);
  • minimum 2 lata doświadczenia na oferowanym lub podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja
  • miły i przyjazny głos
  • umiejętność uważnego słuchania
  • duża zdolność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość podstawowych zagadnień księgowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office głównie Word, Excel, Power Point
  • doskonała organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, obowiązkowość, kreatywność, aktywne podejście do realizowanych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • dynamika w działaniu i proaktywność

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspieranie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków należą:

  • zapewnienie sprawnego i terminowego procesowania wewnętrznych dokumentów, w tym bankowych i księgowych oraz ścisła współpraca z biurem księgowym (obsługa banku, obsługa programu fakturownia, obsługa raportu kasowego, kompletowanie dokumentów dla biura księgowego;
  • aktywna współpraca przy wyborze podwykonawców poprzez zbieranie ofert, kontraktowanie podwykonawców na wewnętrznych wzorach umów, nadzór nad realizacją kontraktów;
  • administrowanie pełną dokumentacją firmy
  • administrowanie, zarządzanie i obsługa sekretariatu w tym głównym telefonem firmy;
  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej w formie papierowej i elektronicznej;
  • prowadzenie terminarza zajęć i spotkań;
  • przygotowywanie umów i dokumentów na wewnętrznych wzorcach firmy
  • przygotowywanie materiałów, prezentacji i raportów;
  • organizację wewnętrznych i zewnętrznych narad, wyjazdów, spotkań;
  • udział w spotkaniach, zgodnie z dyspozycją Zarządu;
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości w biurze artykułów spożywczych, chemicznych i biurowych
  • uczestniczenie w realizacji bieżących zadań;
  • organizacja evetów firmowych w tym Świątecznych
  • bezpośredni nadzór nad serwisem sprzątającym
  • wdrażanie do firmy nowych procedur i standardów
  • obsługa gości firmy
  • zadania inne wynikające z bieżącej potrzeby

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie deweloperskiej o ugruntowanej pozycji z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • wynagrodzenie na poziomie wyższej niż mediana
  • zatrudnienie w systemie b2b
  • pracę w przyjaznej atmosferze zgodnie z myślą, iż atmosferę tworzą ludzie
  • pracę w małym zespole wewnętrznym
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z dofinansowaniem szkoleń i kursów
  • pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni w centrum Lublina
  • dużą samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Jesteś gotowa na nowe wyzwania, nie czekaj, aplikuj już dziś! Dołącz do naszego wyjątkowego zespołu i bądź naszą tajną bronią! Szukamy energicznej i dobrze zorganizowanej Asystentki Zarządu która będzie naszą prawą ręką w codziennej pracy i pomoże nam utrzymać biuro w świetniej formie! Z nami nie będziesz nudzić ani przez chwilę!

O nas:

Filozofia Lupina Development oparta jest na trzech filarach: JAKOŚCI, NOWOCZESNOŚCI I LUKSUSIE. Lupina Development tworzy nieruchomości dla tych, którzy cenią nienaganny design, doskonałe rzemiosło i terminowość. Każdy z naszych projektów uosabia prawdziwą definicję jakości. Przykładamy ogromną wagę do materiałów z których budujemy, a każdy szczegół jest przez nas dokładnie dopracowywany. Nowoczesność oznacza dla nas nietypowe rozwiązania, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Poszukujemy innowacyjnych pomysłów, które zaskoczą naszych Klientów i ułatwią im życie. W obrębie luksusu pracujemy od kilkunastu lat, dlatego wiemy jak sprostać wymaganiom naszym Klientom, którzy oczekują od rynku czegoś więcej. Współpracujemy z wybitnymi architektami, projektantami i fachowcami budowlanymi. Nasze wewnętrzne zespoły nadzorują każdy aspekt, od pomysłu do zakończenia, poświęcając czas, energię i zasoby potrzebne do dostarczania najlepszych produktów i usług.

*w tytule e-mail prosimy o wpisanie: Asystentka Biura Zarządu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Compare listings

Porównać